Halı Nasıl Yıkanır

Halılar evimizin en önemli ve temizlik açısından en çok dikkat edilmesi gereken eşyalarımızdan bir tanesi olmaktadır. Halı temizliğinin, her ev tarafından düzenli olarak yapılması ya da yaptırılması gerekmektedir. Günümüzde insanların kendi imkanları ile halı yıkama işlemi yapmaları çok zordur. Bu süreç hem çok uzun sürer hem de istenilen sonuca ulaşım olmaz. Bu yüzden halı yıkama işini profesyonel yapan bir halı yıkama firması ile iletişime geçmeniz gerekmektedir. Bizler bu işi profesyonel bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Halılarınız sizden teslim aldıktan sonra tüm aşamaları en kaliteli bir şekilde gerçekleştirerek, halılarınızın tertemiz olmasını sağlıyoruz.

Rezervasyon yaptırdığınız tarihte halılarınız bizler tarafından evlerinizden alınır. Mersin halı yıkama firmasına getirildikten sonra, hangi tür halılara sahip olduğunuz tespit edilir ve ona göre ayrılır. Halının, hangi tür halı olduğunu tespit etmek, hangi şampuanlar ile nasıl bir yıkama tekniği uygulayacağımıza karar vermemizi sağlamaktadır. Aksi durumda, halılarınız zarar görebilir ya da boyaları akarak birbirine karışabilirdi. Fakat biz her zaman kaliteli ve güvenli bir hizmet verdiğimiz için, öncelikle bu işlemi gerçekleştiriyoruz.

Özel şampuanlar ve ilaçlama teknikleri ile temizlenen halılarınız için sıkma işlemi gerçekleştirilir. Daha sonra kurutma odasına alınarak burada iki gün gibi bir süre ile bekletilir. Kuruduktan sonra taramadan geçer ve halıların temiz olup olmadığı ile herhangi bir sorunun olup olmadığı kontrol edilir. Kontrolden geçemeyen halılarınız tekrar yıkanır. Kontrolden geçen halılarınızın ise ambalajlanarak evinize teslimi sağlanır.