Halı Yıkama İşlemi Nasıl Yapılır

Evimizde her zaman halılarımız temiz olsun ve misafirlerimize karşı hiçbir zaman mahçup olmayalım isteriz. Halıların temiz olması nasıl ki bir evin temiz olduğuna işaretse, pis olması da o evin pis olduğuna işaret olduğu kabul edilir. Böyle bir durumda kalmamak için halılarımızı düzenli olarak yıkatmak gerekir. İnsanın halılarını kendisinin yıkayabilmesi hem çok fazla vakit alacağından hem de çok daha zor olacağından dolayı halı yıkama şirketlerine başvurmak en doğrusu olacaktır. Bizler de vermiş olduğumuz halı yıkama hizmeti ile gönlünüzü rahat ettirecek bir işleyişte hizmet vermekteyiz. Halı yıkamanın nasıl yapıldığı ile ilgili bilgilenmeniz amacı ile bu yazımızda aşamalarımızı sizlerle paylaşacağız.

Halılarınızı yıkatmaya karar verdikten sonra telefon ile bizi arayarak rezervasyon yaptırabilirsiniz. Sizlerin belirlemiş olduğu tarih ile saati göz önünde bulundurarak evinizdeki halıları temizlemek üzere alarak şirketimize getiririz. Halı yıkama işlemine başlamadan önce halıların üzerindeki tozlar makine aracılığıyla alınmaktadır. Daha sonra otomatik halı yıkama makinası devreye girer ve halılarınızın yıkanması 6 dakikaya kadar tamamlanmış olur. Halı sıkma makinası ile halının tüm ıslaklığı giderilir. Halılarınızı kurutma aşamasına geçtiğimiz zaman ise güneş ışığından en sağlıklı biçimde yararlandığımızı bilmenizi isteriz.

Halı yıkama işlemini gözleriniz ile görmek istiyorsanız istediğiniz bir vakitte şirketimize gelerek izleyebilirsiniz. Halılarınızı istediğiniz vakitte alana kadar, temiz halılarımızı beklettiğimiz bölümde bekleterek teslim tarihine kadar şirketimizde tutabiliriz.